مشتریان گرامی در صورت تمایل پس از تحویل سفارش، عکس محصولات چاپی خود را جهت نمایش در اینستاگرام چاپاما برای ما ارسال نمایید.

درباره ما

به نام خدا

کلیه حقوق مادی و معنوی سامانه آنلاین چاپ دیجیتال چاپاما متعلق به پیشروگرافیک بوده و بنا بر نیاز جامعه به کسب کارهای اینترنتی در سال 1399 شروع به فعالیت نموده است.

چاپ دیجیتال پیشروگرافیک در سال 1381 با هدف فعالیت در زمینه طراحی گرافیک وخدمات چاپ و تبلیغات محیطی و نمایشگاهی تأسیس گردید. این شرکت با دراختیارگرفتن جدیدترین دستگاههای چاپ دیجیتال و انجام خدمات تکمیلی به سرعت مورد توجه و عنایت خاص همکاران طراح و کانونهای تبلیغاتی وسایر شرکتها قرار گرفت.

در سال 1382 این شرکت با نصب دستگاه XEROX DC 6060 موفق شد گام بلندی در جهت رشد و توسعه چاپ دیجیتال بعنوان مکمل چاپ افست برداشته و در زمینه چاپ از کارت ویزیت تا چاپ بروشور، کاتالوگ، مجلات، کارت دعوت و... بدون محدودیت تیراژ و حتی یک نسخه، که امکان چاپ افست فراهم نیست، درسریعترین زمان ممکن فعالیت گسترده ای را آغاز نمود.

شرکت پیشروگرافیک با بخدمت گرفتن جدیدترین دستگاههای خدمات تکمیلی شامل برش دیجیتال، خط زن برقی و پرفراژو انواع صحافی (چسب گرم، فنردوبل، مفتول) در یک مجموعه آماده ارائه سریعترین خدمات چاپی و تکمیلی میباشد.

چاپ دیجیتال پیشروگرافیک در زمینه چاپ پوسترهای نمایشگاهی نیز با در اختیارگرفتن دستگاههای مجهز آماده ارائه کلیه خدمات نمایشگاهی همراه با ارائه جدیدترین استندهای نمایشگاهی و شاسی در ابعاد و ضخامتهای متنوع می باشد.

چاپ دیجیتال پیشروگرافیک در سال 1386 با نصب اولین دستگاه چاپ دیجیتال XEROX DC 8000 درایران همراه با ریپ قدرتمندcreo با امکان مدیریت رنگ و با سرعت 80 برگ در دقیقه توانست بالاترین سرعت و کیفیت را در زمینه چاپ دیجیتال به مشتریان ارائه نماید.

شرکت پیشروگرافیک در سال 1388 با عضویت در انجمن چاپ دیجیتال ایران و طی مراحل قانونی و فنی موفق به کسب مجوز تأسیس چاپخانه دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردیده و به چاپخانه دیجیتال پیشروگرافیک تغییر نام یافت

چاپخانه دیجیتال پیشروگرافیک درسال های بعد با افزایش مساحت چاپخانه ونصب دستگاههای جدیداز جمله 2 دستگاه پلاتر mutoh و دستگاه زیراکس جدید و دستگاه سلفون کش اتومات و خط تا و پرفراژ اتومات  سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز دارد.

چشم انداز :

تبدیل شدن به یکی از بزرگترین مجموعه های چاپ دیجیتال در کشور

تبدیل شدن به مجموعه ای با سبدی متنوع و ارزش آفرین از خدمات

تبدیل شدن به شریک تجاری قابل اعتماد سازمانها وشرکتها در زمینه چاپ و تبلیغات

بیانیه ماموریت :

ایجاد محیطی امن و قابل اعتماد برای مشتریان

استفاده از تکنولوژی های جدید ودستگاههای جدید در جهت رشد سودآوری و ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان

رشد سود آوری با افزایش اثربخشی وکارایی وایجاد چابکی و نوآوری

استفاده از پرسنل چابک ، مجرب و کارامد وارتقائ توانمندی پرسنل

تایین استراتژی مناسب با بررسی نقاط ضعف وقوت داخلی و فرصتها وتهدیدات خارجی

ارزشهای بنیادی :

تمرکز بر یادگیری، کارگروهی و نوآوری در پرسنل

صادق بودن با مشتریان و حفظ اطلاعات و امانت مشتریان

ایجاد همدلی و تعهد در جهت حفظ منافع مجموعه و مشتریان

توجه به مسئولیتهای اجتماعی