در صورت تمایل به همکاری به عنوان تامین کننده ی محصولات چاپی سایت چاپاما با‌ ما تماس بگیرید.

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی
آخرین به روز رسانی: 16 شهریور 1399

chapama.com متعلق به چاپ دیجیتال پیشروگرافیک است و اداره می شود. ("ما"). chapama.com اهمیت حفاظت از حریم خصوصی کاربران خود را درک می کند. این سیاست حفظ حریم خصوصی در مورد اطلاعات شخصی که ما در chapama.com جمع آوری، استفاده و افشا می کنیم ،اعمال می شود. اگر با شرایط این سیاست حفظ حریم خصوصی موافق نیستید، لطفاً از سایت یا خدمات ارائه شده از طریق سایت استفاده نکنید.

وقتی از اصطلاح "اطلاعات شخصی" استفاده می کنیم، منظور اطلاعاتی است که به فردی مربوط می شود که به طور مستقیم یا غیرمستقیم قابل شناسایی است.

خردسالان

ما آگاهانه به هیچ کاربر زیر شانزده (16) سال اجازه استفاده یا دسترسی به خدمات سایت را نمی دهیم. ما به دنبال هیچ گونه اطلاعات شخصی (یاکلاً اطلاعات) از افراد زیر 16 سال نیستیم. از آنجایی که ما عمداً هیچ اطلاعاتی را از کودکان زیر 16 سال جمع آوری نمی کنیم، همچنین آگاهانه چنین اطلاعاتی را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهیم. اگر کمتر از 16 سال سن دارید، نمی توانید از سایت استفاده کنید. اگر دلیلی دارید که فکر می کنید کودک زیر 16 سال اطلاعاتی را در اختیار ما قرار داده است، لطفاً با ما در chapama.com تماس بگیرید.

نحوه جمع آوری و استفاده از اطلاعات شما

ما اطلاعاتی را به منظور ارائه سایت و خدمات آن به کاربران خود، بهبود تجربه کاربری و برقراری ارتباط با کاربران در مورد سایت و خدمات آن جمع آوری می کنیم. اطلاعاتی که از کاربران جمع آوری می کنیم به تعامل خاص کاربر با سایت بستگی دارد. برای مثال، اطلاعاتی که ما از کاربرانی که صرفاً در سایت پیمایش می‌کنند جمع‌آوری می‌کنیم (به‌عنوان مثال به «فایل گزارش و اطلاعات کوکی» در زیر مراجعه کنید) با کاربرانی که یک حساب/نمایه ایجاد می‌کنند و/یا برای خدمات از طریق سایت تراکنش می‌کنند (به‌عنوان مثال مراجعه کنید. بخش "اطلاعات شخصی و تجاری" در زیر). بخش‌های مختلف این سیاست حفظ حریم خصوصی ممکن است در زمان‌های مختلف برای کاربران اعمال شود.

اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار می دهید

به منظور دسترسی و استفاده از برخی مناطق و خدمات سایت، ممکن است از کاربران اطلاعات هویتی شخصی خواسته شود، از جمله:

  1. شناسه ها مانند: نام، آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن شما
  2. اطلاعات تجاری، مانند نام کسب و کار، آدرس و شماره تلفن
  3. دسته بندی اطلاعات شخصی که در قانون توضیح داده شده است، مانند شماره حساب یا کارت اعتباری و سایر اطلاعات پرداخت.

ما این اطلاعات را هنگام خرید در سایت جمع آوری می کنیم تا تراکنش شما را پردازش کنیم.
در حالی که ممکن است شما از ارائه برخی اطلاعات به ما خودداری کنید، ممکن است نتوانید به برخی خدمات و ویژگی های ارائه شده از طریق سایت دسترسی پیدا کنید. با خرید در سایت، شما با ارائه اطلاعات شخصی به ارائه‌دهندگان خدمات و اشخاص ثالثی که برای پردازش تراکنش شما ضروری است، از جمله شرکت‌های کارت اعتباری و مؤسسات بانکی مورد استفاده برای پردازش تراکنش، موافقت می‌کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از ویژگی های مناسب در سایت، به اطلاعات شخصی که به chapama.com ارائه کرده اید دسترسی داشته باشید و آنها را تغییر دهید.

اطلاعات از اشخاص ثالث

در صورت لزوم، chapama.com اطلاعات مصرف کننده را از ارائه دهندگان شخص ثالث به منظور بهبود دقت پایگاه داده مشتریان خود و افزایش درک ما از مشتریان خود یا شناسایی مشتریان بالقوه دریافت می کند. به عنوان مثال، ما آدرس‌های به‌روزرسانی‌شده را دریافت می‌کنیم تا به ما در داشتن آدرس‌های صحیح برای مشتریانمان کمک کند.

اطلاعاتی که به صورت خودکار جمع آوری می کنیم

هنگامی که شما از سایت استفاده می کنید، ما به طور خودکار اطلاعات فعالیت اینترنتی یا سایر فعالیت های شبکه الکترونیکی را همانطور که در این بخش توضیح داده شده است جمع آوری می کنیم. همانطور که در ادامه توضیح داده میشود، ممکن است از فناوری های مختلفی برای کمک به جمع آوری این اطلاعات استفاده کنیم.

فایل های گزارش برای همه کاربران سایت، وب سرور سایت از یک فرمت فایل گزارش توسعه یافته استفاده می کند که شامل: تاریخ و زمان بازدید، آدرس ارجاع دهنده (محل ورود بازدیدکننده به سایت)، نوع مرورگر اینترنت، و آدرس IP بازدیدکننده است. (به هر رایانه ای که به اینترنت متصل می شود یک شماره منحصر به فرد، یک آدرس IP، برای اهداف شناسایی اختصاص داده می شود).

کوکی ها. کوکی مجموعه ای از کاراکترهای داده است که وقتی در یک وب سایت برنامه ریزی می شود، توسط وب سرور در پوشه برنامه مرورگر در رایانه شما قرار می گیرد. پس از قرار گرفتن بر روی دستگاه شما، کوکی به وب سایت اجازه می دهد تا شما را به عنوان یک فرد منحصر به فرد "به یاد بیاورد". سایت از کوکی ها برای شخصی سازی اطلاعات برای بخش های خاصی از پایگاه مشتریان خود استفاده می کند. در برخی موارد، از کوکی‌ها نیز برای مرتبط کردن مشتریان با نمایه‌های اطلاعاتی آن‌ها استفاده می‌شود، جایی که کاربران انتخاب کرده‌اند که چنین نمایه‌ای ایجاد کنند. به عنوان مثال، از طریق استفاده از کوکی ها، سایت می تواند شناسه کاربری شما را هنگام ورود به سایت در رایانه خود "به یاد بیاورد". اگر بخواهید این کار را انجام دهید، کوکی ها را می توان از هارد دیسک شما حذف کرد و مرورگرهای وب را می توان طوری تنظیم کرد که کوکی ها استفاده یا ذخیره نشوند. لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد حذف کوکی ها با ارائه دهنده مرورگر خود تماس بگیرید.

اطلاعات کوکی ممکن است به ما اجازه دهد مواردی مانند URL وب سایتی که قبل از ورود به این وب سایت بازدید کرده اید، نوع مرورگر یا دستگاه تلفن همراهی که برای دسترسی به سایت استفاده می کنید، آدرس IP، زبان، موقعیت جغرافیایی تقریبی و منطقه زمانی شما را تعیین کنیم. . ما و/یا ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث مجاز ما ممکن است به طور خودکار این اطلاعات را هنگام دسترسی و استفاده از سایت از طریق استفاده از ابزارهای الکترونیکی مانند فایل های گزارش و کوکی ها جمع آوری کنند. ما از این اطلاعات برای عیب یابی، مدیریت سایت و خدمات آن، تجزیه و تحلیل روندها، جمع آوری اطلاعات جمعیت شناختی، استفاده می کنیم. ما همچنین ممکن است این اطلاعات را با ارائه دهندگان خدمات دهندگان مجاز خود به اشتراک بگذاریم تا اثربخشی کلی ابزار، محتوا و برنامه آنلاین خود را اندازه گیری کنیم.

استفاده از اطلاعات

اطلاعات کاربر (از جمله اطلاعات شخصی) جمع‌آوری‌شده در سایت برای پردازش درخواست‌ها، انجام سفارش‌ها، خدمات به مشتریان، بازاریابی و بهبود محصولات و خدمات chapama.com ، سفارشی‌سازی تجربه شما در سایت، و تماس با شما استفاده می‌شود. به روز رسانی سایت و سایر اطلاعات chapama.com همچنین ممکن است از اطلاعات شما برای ارائه اطلاعاتی که معتقدیم ممکن است مورد علاقه شما باشد استفاده کند. اگر مایل به دریافت اطلاعات بازاریابی نیستید، به آدرس unsubscribe@ chapama.com ایمیل بزنید. پیام‌های ایمیل همچنین به شما فرصتی می‌دهد تا از دریافت این اطلاعات انصراف دهید. لطفاً توجه داشته باشید، تغییرات در اولویت شما ممکن است فوراً مؤثر واقع نشوند.

دلایل دیگری که ممکن است از اطلاعات شخصی استفاده کنیم عبارتند از:

  1. برای بهبود و سفارشی سازی سایت؛
  2. برای ارائه، نگهداری و ایمن سازی سایت؛
  3. برای نظارت بر استفاده از سایت؛
  4. برای پیشگیری و کشف تقلب و رعایت قوانین قابل اجرا؛
  5. برای اعمال یا دفاع از حقوق خود، خود یا از طریق اشخاص ثالثی که چنین مسئولیت هایی را به آنها محول می کنیم؛
  6. برای به اشتراک گذاشتن داده‌ها با پلیس، مجری قانون، مقامات مالیاتی یا سایر سازمان‌های دولتی که در آن‌ها تعهد قانونی داریم و پیروی از قوانین، مقررات یا آیین‌نامه‌های عملی قابل اجرا؛
  7. برای بررسی و حل و فصل شکایات و مدیریت امور نظارتی، تحقیقات و دعاوی.

به اشتراک گذاری اطلاعات

ما هیچ گونه اطلاعات کاربری که از طریق سایت به دست آمده است را به اشتراک نمی گذاریم، مگر اینکه یکی از شرایط زیر اعمال شود:

برای ارائه خدمات ارائه شده از طریق سایت
ما هر از چند گاهی اطلاعات شما را (به صورت محرمانه) در اختیار نمایندگان و سایرینی که در عملکرد عادی سایت از آنها استفاده می کنیم، مانند حساب و صورتحساب، بازاریابی و تبلیغات، تحقیق و نظرسنجی تجربه کاربر، میزبانی وب سایت و پشتیبانی و نگهداری ما فقط اطلاعات شما را تا حدی که برای اهداف محدود شخص ثالثی که خدماتی را که با ما قرارداد ارائه می دهد، افشا می کنیم تا بتوانیم به شما خدمات ارائه دهیم.

با رضایت شما
زمانی که رضایت شما را داشته باشیم، اطلاعات شخصی را با شرکت ها، به اشتراک می گذاریم.

به دلایل قانونی
اگر با حسن نیت باور داشته باشیم که دسترسی، استفاده، حفظ یا افشای اطلاعات برای موارد زیر ضروری است، اطلاعات کاربر را با طرف های خارجی به اشتراک می گذاریم:

انتقال تجاری
ممکن است اطلاعات شما را در یک انتقال تجاری به اشتراک بگذاریم. مانند هر کسب و کار دیگری، می‌توانیم با شرکت دیگری ادغام شویم یا توسط شرکت دیگری خریداری شویم، یا ممکن است در آینده تحت قوانین ورشکستگی قابل اجرا درخواست حمایت کنیم. در چنین رویدادی، اطلاعات کاربر که توسط ما به دست آمده و نگهداری می‌شود، از جمله اطلاعات شخصی، در ارتباط با ادغام شرکت، ادغام، فروش دارایی‌ها، ورشکستگی، یا سایر تغییرات شرکتی به یک نهاد جانشین منتقل می‌شود. اطلاعات کاربر ارسال شده قبل از هر گونه انتقال، مشمول شرایط سیاست حفظ حریم خصوصی (همانطور که در تاریخ ارسال وجود داشت) باقی می ماند. با این حال، اطلاعات کاربر ارسال شده پس از انتقال به یک نهاد جانشین ممکن است مشمول خط مشی حفظ حریم خصوصی جدیدی باشد که توسط نهاد جانشین اتخاذ شده است.

لطفاً برای هرگونه سؤال اضافی در مورد مدیریت یا استفاده از اطلاعات کاربر، با با ما تماس بگیرید. مطابق با این سیاست، ما اطلاعات شخصی را نمی فروشیم .

پیوندها

این سایت ممکن است حاوی پیوندهایی به وب سایت های شخص ثالث باشد. لطفاً توجه داشته باشید که ما مسئولیتی در قبال اقدامات حفظ حریم خصوصی چنین سایت های شخص ثالث نداریم. ما کنترلی بر وب‌سایت‌های شخص ثالث که به‌عنوان نتایج جستجو یا پیوندهایی از داخل سایت نمایش داده می‌شوند اعمال نمی‌کنیم و این وب‌سایت‌های شخص ثالث ممکن است کوکی‌ها یا فایل‌های دیگر خود را در رایانه شما قرار دهند، داده‌ها را جمع‌آوری کنند یا اطلاعات شخصی را از شما درخواست کنند. به این ترتیب، ما کاربران خود را تشویق می‌کنیم که هنگام خروج از وب‌سایت ما از این واقعیت آگاه باشند و سیاست‌های حفظ حریم خصوصی یا بیانیه‌های هر وب‌سایتی را که بازدید می‌کنند و اطلاعات شناسایی شخصی را جمع‌آوری می‌کنند، مطالعه کنند. این سیاست حفظ حریم خصوصی صرفاً در مورد اطلاعات جمع آوری شده در سایت اعمال می شود.

امنیت

chapama.com برای محافظت از اطلاعات مشتریان، تدابیر امنیتی در نظر گرفته است. متأسفانه، هیچ انتقال داده ای از طریق اینترنت نمی تواند 100٪ ایمن باشد. در نتیجه، در حالی که ما از اقدامات امنیتی برای محافظت از داده ها استفاده می کنیم، نمی توانیم امنیت اطلاعات ارسال شده به سایت را تضمین کنیم و مسئولیتی در قبال اقدامات اشخاص ثالثی که ممکن است چنین اطلاعاتی را دریافت کنند، نداریم.

چگونه با چاپاما تماس بگیرم؟

آدرس پستی ما:
تهران، خیابان دکتر بهشتی، میدان تختی پلاک 258 واحد 1
می‌توانید از طریق ایمیل به آدرس chapama@yahoo.com یا با شماره تلفن 88505292-021 با ما تماس بگیرید.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی

چاپاما این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان با یا بدون اطلاع قبلی، این سیاست حفظ حریم خصوصی را اصلاح کند. هر گونه تغییر در این صفحه درج خواهد شد. چاپاما شما را تشویق می کند که به طور مرتب این صفحه را بررسی کنید. اگر پس از تغییر این سیاست حفظ حریم خصوصی، اطلاعاتی را در اختیار ما قرار دهید، به سایت دسترسی پیدا کنید یا از آن استفاده کنید، تلقی می شود که بدون قید و شرط با چنین تغییراتی موافقت کرده اید. جدیدترین نسخه این خط مشی رازداری در هر زمان مناسب در صفحه وب در دسترس خواهد بود و جایگزین تمام نسخه های قبلی این خط مشی رازداری خواهد شد.