در صورت تمایل به همکاری به عنوان تامین کننده ی محصولات چاپی سایت چاپاما با‌ ما تماس بگیرید.

شرایط استفاده

تغییر در محتویات سایت

به هر دلیلی، این حق برای ما محفوظ است که هر قسمتی از سایت را تغییر، حذف و یا به حالت تعلیق درآوریم از جمله محتوا، قیمت ها، ویژگی ها یا ساعات در دسترس بودن. ممکن است محدودیت هایی را برای برخی از ویژگی های سایت اعمال کنیم یا دسترسی شما به هر قسمت یا تمام سایت را بدون اطلاع محدود کنیم. شما موافقت می کنید که سایت چاپاما در قبال هرگونه محدودیت، تغییر، تعلیق یا توقف سایت در قبال شما و یا شخص ثالث دیگری مسئولیتی نخواهد داشت.

به دلیل پیچیدگی الگوریتم محاسبه قیمت چنانچه چاپاما متوجه شود که در محاسبه قیمت یک محصول اشتباهی رخ داده مجاز به لغو سفارش بوده و هزینه پرداختی به مشتری عودت داده می شود.

تغییر رنگ

تحت هیچ شرایطی تجدید چاپ به دلیل تنوع رنگی که در طی فرآیند چاپ رخ داده است انجام نخواهد شد. ما در مورد تطبیق رنگ یا تراکم جوهر در صفحه مانیتور شما هیچ تعهدی نداریم. مانیتور چیدمان طرح، دقت متن، نسبت تصویر و محل قرارگیری آن را پیش بینی می کند، اما رنگ یا تراکم آن را پیش بینی نمی کند. استفاده از پوشش سلفون ممکن است ظاهر رنگهای چاپ شده را تحت تأثیر قرار دهد یا تغییر دهد. ما در مورد رنگ نهایی محصول پوشش داده شده با سلفون مسئولیتی نداریم.

چاپاما رنگ را از فایلهای آماده چاپ ارائه شده تا حد ممکن تولید می کند ، اما دقیقاً نمی تواند با رنگ و تراکم مطابقت داشته باشد (همانطور که در یک مانیتور مشاهده می شود). به دلیل محدودیت های ذاتی فرآیند چاپ و همچنین نیازهای جوهر تصویر مجاور، دقت تولید مثل رنگ تضمین نمی شود. با ثبت سفارش در چاپاما، شما با این محدودیت موافقت می کنید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تراکم شیب هر رنگ را مطابقت دهیم، اما هیچگونه مسئولیتی در مورد تغییر رنگ بین فایل های ارسالی و قطعه چاپی نهایی را نمی پذیریم.

چاپاما هیچگونه مسئولیتی در قبال خطاهای موجود در محصول نهایی ناشی از دلایل زیر ندارد :

اشتباهات املایی، علائم نگارشی و دستوری
وضوح پایین یا گرافیک و تصاویر با کیفیت پایین
قلم های آسیب دیده
مسائل مربوط به شفافیت رنگ ها
چاپ رنگ های تخت بیش از حد
فایل های هنری که مطابق مشخصات ما ایجاد نمی شوند
تنوع رنگی از تبدیل رنگهای Pantone یا RGB به CMYK
خطاها در گزینه های انتخاب شده توسط کاربر مانند اندازه، مقدار، کاغذ
سفارشات تکراری ارسال شده توسط کاربر
فایل های نادرست بارگذاری شده
خسارت به محصولات پس از تحویل به کاربر
آدرس حمل و نقل نادرست یا غیرقابل تحویل
کاربر مسئول بررسی فایل های خود و اصلاح مشکلات قبل از ثبت سفارش است.

فایل های ارسالی

بخش پیش چاپ ما قبل از چاپ کلیه فایل های ارسالی را بررسی می کند ، اما شما همچنان 100% مسئول صحت فایل های ارسالی آماده چاپ هستید و ما به شما توصیه می کنیم قبل از ارسال فایل به چاپاما، تمام فایل ها را با دقت تصحیح کنید. چاپاما هیچ گونه مسئولیتی در جهت گیری یا ترازبندی صفحات فایل های ارسالی شما ندارد. با ارسال سفارش به چاپاما، شما تأیید می کنید که حق استفاده از تصویر (های) موجود در فایل های خود را دارید. اگرچه ما برای حفاظت از فایل های شما تمام اقدامات احتیاطی را انجام می دهیم، اما مسئولیت از دست دادن یا آسیب دیدن تصاویر یا آثار هنری بر عهده ما نیست.

طبق این شرایط خدمات ، شما موافقت می کنید که هیچ فایلی متشکل از مطالب زیر را بارگذاری نکنید:

موارد توهین آمیز، ناشایست یا نامناسب، برهنگی، هر فایلی که اجرای آن طبق قانون می تواند مسئولیت مدنی یا کیفری ایجاد کند. هر گونه فایلی که می تواند حقوق حریم خصوصی، تبلیغات، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت معنوی را نقض کند بدون اجازه صاحب این حقوق و اشخاصی که در مطالب در صورت وجود نشان داده شده اند. ما بنا به دلایل قبلی یا به هر دلیل دیگری که از نظر ما ممکن است ماهیتی غیرقانونی یا نقض حقوق شخص ثالثی باشد، ازانجام سفارش امتناع خواهیم کرد. شما مسئولیت کامل قانونی را در مورد محتوای مطالب پردازش شده و چاپ شده از طرف خود را می پذیرید. ما حق رد سفارش بدون اعلام دلیل را برای خود محفوظ میدانیم.

ما ممکن است براساس صلاحدید خود حداکثر روزهایی را که باید طرح ها یا سایر پرونده های بارگذاری شده را حفظ کنیم و همچنین حداکثر فضای ذخیره سازی که برای چنین پرونده هایی اختصاص می دهیم محدودیت هایی تعیین کنیم. نسخه چاپی مسئولیتی در قبال حذف یا ذخیره نکردن هر پرونده ای که در وب سایت ما بارگذاری شده باشد، ندارد. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که هرگونه پرونده ذخیره شده را که برای مدت زمان طولانی یا به هر دلیل دیگر غیرفعال بوده است، بدون اطلاع قبلی حذف کنیم.

 

مدت زمان تحویل سفارش

زمان چاپ و تحویل سفارش از زمان دریافت سفارش آماده چاپ، تأیید سفارش و پرداخت کامل سفارش شما آغاز می شود. چاپ از زمانی شروع می شود که فایل آماده چاپ و پرداخت کامل سفارش شما را دریافت کرده ایم. برای سفارشاتی که فایل قابل چاپی ندارند یا فایلی آماده چاپ ندارند، زمان چاپ از زمانی شروع می شود که فایل های آماده چاپ قابل قبول را بدون در نظر گرفتن زمان پرداخت دریافت می کنیم.

هزینه سفارشات باید بصورت آنلاین پرداخت شوند، فایل های آماده چاپ دریافت می شوند و چنانچه فایل ها مشکلی نداشته باشند فرایند چاپ آغاز میشود و درغیر این صورت سفارش با هماهنگی بخش سفارشات توسط سفارش دهنده اصلاح می گردد و در نهایت اگر سفارش تایید نشود هزینه پرداختی به مشتری عودت داده می شود. لطفا توجه داشته باشید که هیچ تولید و حمل و نقل در روزهای جمعه و تعطیلات وجود ندارد. در نتیجه، این روزها هنگام محاسبه زمان چاپ در نظر گرفته نمی شوند. علاوه بر این، در حالی که زمان فرایند چاپ ( چاپ، خدمات تکمیلی شامل برش، صحافی و ....) است، اما شامل زمان طراحی یا حمل و نقل نیست. براساس روش حمل و نقل که انتخاب کرده اید، باید روزهای کاری دیگری را برای تحویل در نظر بگیرید. زمان تخمین زده شده برای چاپ در این سایت بر اساس تعداد ساعات یا روزهایی است که یک کار چاپ در شرایط عادی به استثنائ جمعه ها، و تعطیلات انجام می شود.

زمان فرایند چاپ برای سفارشات آماده چاپ، حداکثر 24 ساعت تا 72 ساعت میباشد.

اشخاص ثالث

اگر از این سایت برای ارائه درخواست به شخص ثالث یا به نمایندگی از آن استفاده می کنید ("شخص ثالث")، شما نماینده و ضمانت می کنید که از طرف شخص ثالث مجاز هستید درخواست ها را ارائه دهید یا در غیر این صورت از سایت به نمایندگی از آن استفاده می کنید. شما موافقت می کنید که مسئولیت هرگونه خطا در صحت اطلاعات ارائه شده در ارتباط با چنین کاربردی و همچنین هرگونه درخواست ارسالی، از جمله هزینه های مربوطه، هزینه ها و تعهدات عملکرد، بر عهده شما است. علاوه بر این، شما باید کلیه شرایط خدمات مربوط به کلیه محصولات یا خدمات خریداری شده از طریق این سایت را به شخص ثالث اطلاع دهید، از جمله کلیه قوانین و محدودیت های اعمال شده بر آن.